katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çalışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çalışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu kaygı ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size gereğince. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı dolak momentumınızı görebilir, alıştırmalar yapabilir ve yeterince çalışırsanız bir devir kendinize ilişkin bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında sıkıntısızıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı geçirmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son rütbe önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile hatya dökmek kadar önemli beceriler, hayatın pek çok yerında davranışinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz biraşırı klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi genel ağ sitelerinin pek çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da bazılarında takkadak bir araba anahtar seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir anahtar üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alziya olmadığınız bir dolak stiline parmaklarınızı alıştırabilirsiniz. Yeterince çalışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde duman tütmesini bile sağlamanız olanaklı.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri beyninde konkurarak hoş bir rekabet içinde klavye çalışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından müdrike olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile palas bir şekilde bildirişim kurabilmektedir.
Bunun yerı esna kullanıcılar kontralıklı klavye konkurması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kadar, kombine düello özelliği ile 100’lerce şahıs aynı anda klavye konkurması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 şahıs ile bile sitede kombine klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara güzeştetir.
Başkaca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika dair biraşırı talibin konkurtığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Methalken
• Mahir Ovacı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Gayret Testi
Klavye Gayret Testi ile bile sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar beyninde kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi tespit edebilmeniz açısından oldukça mehabetli bir öneme sahiptir. “Klavye Gayret Testine Esasla!” butonuna tıklanılması ile bile başlamış olacağınız bu başüvende sizlerde adınızı en iyi skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on parmak dolak eğilimine ve zevkli bir şekilde daimî olarak çalışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde biraşırı kişinin kendi rekorunu egale eylemek dâhilin daimî olarak çalışma yapmış olduğunı ve gelişim gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çalışması
Klavye çalışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çalış kadar biraşırı göz zemin almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun yerı esna “Toplanmış Klavye Çalışması” ile bile kullanıcılar istedikleri dem belirlenen tarih aralığında çalışferment sıkılabilir ve çalışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 devir, 3 devir, 1 hafta ve 1 mahiye dem dilimleri beyninde çeşitli kullanıcılar ile bile hoş bir rekabet içinde çalışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çalışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise test dâhilin onlarca farklı tekst sunuyor olması. Test dâhilin maruz metinlerin pek çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede günce hayattaki pek kontralaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alziya olmadığınız kelimeleri dolak dair kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kadar özelleştirmeniz olanaklı.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile bile on parmak yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Yabancı Parmak Çalışması
• Sağ Yabancı Parmak Çalışması
• Sol Yabancı Çalışması
• Sağ Yabancı Çalışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile bile on parmak yazmayı öğrenmeye kellelayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı oldukça farklı. Başka sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Yabancı Parmak Çalışması
• Sağ Yabancı Parmak Çalışması
• Sol Yabancı Çalışması
• Sağ Yabancı Çalışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki vukuf, umumi kültür ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki vukuf içerisinde; Zabıt Katipliği, kalem mevzuatı, umumi hukuk kavramları, adli terimler, Hak Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine bağlı sorular zemin almaktadır. Genel kültür içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kadar katışık ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek yegâne yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Zabıt katipliği mülakat sorularının yerı esna mükelleirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da zemin almaktadır. Adaylar fevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleki vukuf, umumi kültür ve çıkmış mülakat sorularından mülakata bağlı olarak çalışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne derece alışmış olsanız da dolak momentumınız artmıyor mu? Belki bile atladığınız 1-2 küçük ama önemli bekçi olabilir. Yemeden içmeden yemeden içmeden tamamımız günce hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz künde oynarken kullanıyor, kimimiz çalışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz kellekalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı harcamak ise amacımız ne olursa olsun hayat kurtarabiliyor.
Biraşırı adam klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu ortalama momentum dâhilin kılgı bir pozisyon skorlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi azıcık elan heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol il parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ il parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine andıran tutarak hevesliarsanız, bu pozisyona alıştıktan sonrasında klavyenin zemin namına kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir lafız hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı varmak evet da kayırıcı arkaya basmak size dem kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi büsbütün silen bir tuş kombinasyonu bulunan. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla imdi lafız silmeniz 3 saniye süreceğine sağlıksız saniye bile sürmez.
Macerasız bir klavye, masadan yüksekliğinize gereğince yazarken bileğinizi yukarı evet da aşağı tamam bükmenize niye olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye ehil, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çalışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Nite Öğrenilir?
10 Parmak Klavye yahut On Parmak, rüyet duyusunu kullanmanıza gerek kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve dolak esnasında 10 parmağınızı çalışkan olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza gerek kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve aktif şekilde yazabilirsiniz. İki parmak yahut gelişigüzel klavye tasarruf tekniklerinin bilakis 10 parmak klavye, hem elan az yorucu hem bile en bereketli klavye sarf tekniğidir. şehir üzerinden on parmak yazmaya bağlı olarak biraşırı bereketli etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.