MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce zaman dinlenerek ülke suretünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde emlak haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı evetğu bilindiği karınin uygulama ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren uygulama cidden görülmeye değer. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde iş verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi durmadan geliştirilmekte ve kullanıma daha isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde simgeleme edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Gün içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız dakika uygulamanın puanının ve indirilme rasyoının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında cidden kalburüstü bir iş çırefikap insanlara en iyi şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.