mobil ödeme bozdurma nedir

Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının alışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme nakit sistemi ile Ödeme kurmak talip eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışveriş medarımaişetlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun yerı gün iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu medarımaişetlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği belirgin mevcut itibar kartları kompradorlığı sayesinde evet.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Arkaış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının alışveriş alışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının itibar ve banka anaçı yöntemi ile alışveriş yapmayı tercih ederken itibar anaçı ve banka anaçı sıfır eşhas ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek alışveriş yamayı tercih eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mebdeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazensı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanıvermek icap. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi ülke yer e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni grup daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine ülke vererek, nişangâh kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir