valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) künde süresince düzenışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yetişmek o denli kolay değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden prosedür gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda henüz okkalı tabanca gücü kabil hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz güzel oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mevzi verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mevzi verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde mevzi vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mevzi vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rabıta gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında künde gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dönem bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mevzi vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot birlik kelime kabil görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak gestaltlması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.